Matura próbna

Liceum 2017/2018

Kadra

Lp.

Nauczyciel

stopień awansu

specjalność

funkcja

1

 Świderek Marek

 dyplomowany

 matematyka

 Dyrektor Liceum

2

 Patek Anna

 dyplomowany

 język polski, wok

 v-ce Dyrektor Liceum

3

 Adamowicz Eliza

 dyplomowany

 język niemiecki

 wych 2 G

4

 Arabczyk Joanna

 dyplomowany 

 język angielski

 wych 2 E

5

 Aramowicz Waldemar 

 mianowany

 religia

 

6

 Bargiel Beata

 mianowany

 matematyka

 wych 3 A

7

 Becalik Ewa

 dyplomowany

 język polski

 wych 3 D

8

 Białek Justyna

 dyplomowany

 historia

 wych 3 F

9

 Bielska Agnieszka

 dyplomowany

 geografia

 wych 1 G

10

 Borkowska Edyta

 dyplomowany

 matematyka

 wych 1 A

11

 Bujak Józef

 mianowany

 fizyka

 wych 2 A,3 E

12

 Cichowska Beata

 mianowany

 wf

 

13

 Dmowska-Zielińska Hanna

 dyplomowany 

 język włoski, język francuski

 

14

 Filipowicz Małgorzata

 dyplomowany

 wf

 

15

 Filipowicz Marek

 mianowany

 wf

 

16

 Grądzki Bartłomiej

 kontraktowy

 biologia

 wych 1 D

17

 Gwiazda Halina

 mianowany

 historia

 wych 2 C

18

 Jasińska Izabela

 mianowany

 wos, historia

 urlop

19

 Jęczeń Agnieszka

 kontraktowy

 biblioteka

 

20

 Karbarz Monika

 kontraktowy

 chemia

 wych 2 D

21

 Kowalska-Mazur Jadwiga

 dyplomowany

 j.angielski

 wych 3 B

22

 Kozłowska Agnieszka

 dyplomowany

 fizyka

 

23

 Krajewska Marzena

 mianowany

 biblioteka, j. francuski

 

24

 Krawczyk-Sobiech Monika

 dyplomowany

 język rosyjski

 wych 3 G

25

 Kubaszewska Agnieszka

 mianowany

 język francuski

 

26

 Kubat Magdalena

 kontraktowy

 matematyka

 

27

 Kwaśniewska Anna

 kontraktowy

 j.angielski, j. rosyjski

 

28

 Lindner Ewa

 mianowany 

 język angielski

 

29

 Lorek Katarzyna

 dyplomowany

 przedsiębiorczość

 wych 3 C

30

 Łozińska Anna

 kontraktowy

 biblioteka

 urlop wychowawczy

31

 Mackiewicz Jolanta

 dyplomowany

 matematyka

 

32

 Mojsa Robert

 mianowany

 chemia

 

33

 Murdza Jarosław

 mianowany

 język polski

 wych 1B

34

 Napora Ewa

 dyplomowany

 matematyka, informatyka

 urlop zdrowotny

35

 Omelańczuk Katarzyna

 dyplomowany

 w-f

 
36 Pachulski Jan  kontraktowy    

38

 Protalińska Emilia

 mianowany

 j.angielski

 wych 2 B

39

 Ptaszyński Zenon

 mianowany

 w-f

 

40

 Rembielińska Małgorzata

 mianowany

 matematyka

 

41

 Rongies Piotr

 kontraktowy

 w-f

 

42

 Sędziak Barbara

 dyplomowany

 język polski, dziennikarstwo

 wych 1 F

43

 Sobieraj Janusz

 mianowany

 informatyka

 

44

 Starski Daniel

 mianowany

 język angielski

 wych 1 E

45

 Szarowski Wojciech

 dyplomowany

 język polski, teatr

 

46

 Szczęsna Bożena

 dyplomowany

 pedagog, psycholog

 

47

 Szkutnik Danuta

 mianowany

 język niemiecki

 

48

 Tomczyk Jerzy

 kontraktowy

 język angielski

 

49

 Wardal Sylwana

 dyplomowany

 religia

 

50

 Waszczuk-Nowicka Joanna

 dyplomowany

 język polski, filozofia

 wych 2 F

51

 Włodarczyk Waldemar

 dyplomowany

 edukacja dla   bezpieczeństwa

 

52

 Wojtaś Jan

 mianowany

 biologia

 

53

 Wyszyńska Małgorzata

 dyplomowany

 język francuski

 

54

 Zbiżek Tomasz

 dyplomowany

 fizyka

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć