Liceum 2018/2019

Zajęcia dodatkowe

Lp.  Prowadzący zajęcia klasy tematyka godzina dzień sala
1 Bargiel Beata matematyka   fakultety     22
2 Bargiel Beata matematyka   fakultety     22
3 Białek Justyna historia 3 FA fakultet 12:55-14:35 poniedziałek 15
4 Borkowska Edyta matematyka 3 G fakultet_roz 13:50-14:35 piątek 124
5 Bujak Józef fizyka 3 A fakultet 8:00-8:45 poniedziałek 123
6 Bujak Józef fizyka 3 A fakultet 8:00-8:45 wtorek 123
7 Bujak Józef fizyka I, II warsztaty 10:00-10:30 10:45-13:15  sobota 123
8 Bujak Józef fizyka III koło olimpijskie, warsztaty 14:00-15:30 15:45-17:15 sobota  123
9              
10 Filipowicz Małgorzata sks dziewczęta piłka siatkowa 15:00-17:30 środa sg
11 Grądzki Bartłomiej biologia   fakultet     122
12 Grądzki Bartłomiej biologia    rozszerzenie     122
13 Grądzki Bartłomiej biologia   rozszerzenie     122
14 Karbarz Monika chemia   fakultet     125
15 Katarzyna Lorek     koło olimpijskie 13:55-15:30 czwartek 23
16 Kozłowska Agnieszka fizyka 1 A E 2 B, 3 BE konsultacje 7:05-7:50 poniedziałek 119
17 Kozłowska Agnieszka fizyka 3 E fakultet 7:05-7:50 czwartek 119
18 Kozłowska Agnieszka fizyka 3 B fakultet 8:00-8:45 piątek 119
19 Kubat Magdalena matematyka   konsultacje      
20 Kubat Magdalena matematyka   koło olimpijskie      
21 Omelańczuk Katarzyna sks chłopcy siatkówka 15:00-17:30 czwartek sg
22 Ptaszyński Zenon sks dz/chł piłka koszykowa 10:00-13:00 sobota sg
23 Rembielińska Małgorzata fakultet 3 A D matematyka 7:15-8:00 czwartek 116
24 Sędziak Barbara j.polski 3 E 3 D matura roz 7:10-7:55 poniedziałek 114
25 Sędziak Barbara j.polski 3 E 3 D matura ustna 7:10-7:55 piątek 114
26 Siekierska Helena teatr   warsztaty      
27 Starski Daniel j.angielski  3 A-G   7:15-8:00 czwartek 121
28 Starski Daniel j. angielski otwarte   7:15-8:00 piątek 121
29 Waszczuk-Nowicka Joanna j.polski 3 A matura pis i ust 14:50-15:35 środa 118

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć