Matura próbna

Liceum 2017/2018

Sport

2017

  • Mistrzostwo Warszawy-piłka siatkowa dziewcząt
  • 1 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych kat. dziewcząt Mistrzostwa Mokotowa  LI WOM
  • 1 miejsce w sztafetowych biegach przelajowych kat chłopców w Mistrzostwach Mokotowa LI WOM
  • 1 miejsce mistrzostwa Mokotowa w lekkoatletyce w punktacji drużynowej dziewcząt, WOM 2017
  • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych w ramach 50 WOM 2017
  • 2 miejsce mistrzostwa Mokotowa w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych 50 WOM 2017

 

2016

  • 1 miejsce w siatkówce dziewcząt 50 WOM 2016
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2016
  • 3 miejsce w koszykówce chłopców 50 WOM 2016- 4 miejsce w jesiennym mokotowskim turnieju piłkarskim chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2016
  • 4 miejsce w piłce ręcznej 50 WOM 2016
  • 1 miejsce w sztafetowych biegach przelajowych w kat dziewcząt L WOM 2016

 

2015

 

  • 2 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa sztafetowych biegach przelajowych w kat dziewcząt 2015
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie szkół ponadgimnazjalnych 2015
  • 2 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2015
  • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki szkół ponadgimnazjalnych 2015

 

2014

 

  • 2 miejsce w Wiosennym Mokotowskim Tyrnieju Piłkarskim chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
  • 1 miejsce w Mokotowskim Otwartym Trnieju Siatkówki Trio-Volley Chłopców 2014
  • 1 miejsce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Narodowm Dniu Sportu 2014
  • 4 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Dziewcząt szkół Ponadgimnazjalnych 2014
  • 2 miejsce w Mokotowskim Turnieju Koszykówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Mokotowska Sportowa jesień 2014
  • 1 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Mokotowskim Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt 2014
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w sztafetowych Biegach przełajowych w kategorii dziewcząt 2014
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w sztafetowych Biegach przełajowych w katategorii chłopców 2014
  • 3 miejsce w Mokotowskim Turnieju Koszykówki Chłopców 2014
  • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
  • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
  • 2 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 2014
  • 2 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych podczas II Memoriału im. Grażyny Jodłowskiej-Cynke kategoria chłopców w tenisie stołowym 2014

 

 

2013

 

  • 1 miejsce w Sztafetowych Biegach Przelajowych dziewcząt Mistrzostw Mokotowa 2013
  • 2 miejsce mistrzostwa Mokotowa, koszykówka dziewcząt WOM 2013
  • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa, koszykówka chłopców WOM  2013

 

2012

  • 1 miejsce mistrzostwa Mokotowa w piłkę nożna chłopców w kat. szkół ponadgimnazjalnych 2012
  • 3 miejsce w piłce nożnej chłopców  45 WOM 2012

2011

  • 3 miejsce w koszykówce chłopców 45 WOM 2011

2010

  • 3 miejsce w piłce ręcznej chłopców 43 WOM 2009/2010
  • 2 miejsce w siatkówce chłopców 43 WOM 2009/2010

2009

  • 3 miejsce w trzecim finale mazowieckich koszykarskich lig szkół średnich 2009

2008

  • 1 miejsce w turnieju siatkówki chłopców o mistrzostwa Mokotowa 41 WOM 2008
  • 1 miejsce w koszykówce chłopców 42 WOM 2008
  • 3 miejsce w siatkówce chłopców 41 WOM 2007/2008

2007

  • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt szkolnej ligi siatkówki szkół średnich i zdobycie tytułu mistrza SLS 2007
  • 1 miejsce siatkówka dziewcząt 40 WOM 2007
  • 1 miejsce siatkówka chłopców 40 WOM 2007

2006

  • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt i zdobycie tytułu mistrzyń szkolnej ligi siatkówki szkół średnich 2005/2006

2005

  • 3 miejsce w rozgrywkach finałowych Era liga szkolna 2004/2005
  • 3 miejsce w siatkówce chłopców 38 WOM 2004/2005
  • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt szkolnej ligi siatkówki szkół średnich 2005
  • Puchar SLS im. inż. Władysława Wiśniewskiego dziewcząt 2005

2004

  • 1 miejsce siatkówka dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych mistrzostwa Mokotowa 2004
  • 1 miejsce siatkówka chłopców szkół ponadgimnazjalnych mistrzostwa Mokotowa 2004
  • 1 miejsce w punktacji chłopców szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
  • 1 miejsce w punktacji łącznej  szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
  • 1 miejsce w punktacji dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
  • 2 miejsce w 11 Szkolnych Mistrzostwach Warszawy w biegu na orientacje w klasyfikacji szkół średnich 2004
  • 2 miejsce w Drugim Ogólnopolskim Turnieju siatkówki dziewcząt o Puchar Starosty powiatu inowrocławskiego UKS "Jadwiga" 3 LO w Inowrocławiu 2004
  • 2 miejsce w punktacji łącznej liceów i skoczkom zawodowych 37 WOM 2004
  • 1 miejsce koszykarska liga szkół średnich chłopców 2004
  • 1 miejsce w turnieju siatkówki dziewcząt o mistrzostwo Mokotowa 2004
  • 2 miejsce koszykówka chłopców 37 WOM 2004

 

2003

  • 5 miejsce 36 WOM w klasyfikacji finałowej liceów i szkół zawodowych 2003
  • 1 miejsce koszykarska liga Nike szkół średnich 2003
  • 1 miejsce w turnieju koszykowa chłopców o mistrzostwo Mokotowa 2003
  • 2 miejsce koszykówka dziewcząt o mistrzostwa Mokotowa 2003

 

2002

  • 1 miejsce koszykówka chłopców o mistrzostwa Mokotowa 2002
  • 2 miejsce koszykówka dziewcząt o mistrzostwa Mokotowa 2002
  • 1 miejsce w finałach 36 WOM koszykówka chłopców 2002
  • 1 miejsce w rozgrywkach koszykarskiej ligi Nike szkół średnich konferencji Warszawa 2002
  • 2 miejsce w mistrzostwach Mokotowa siatkówka dziewcząt 2002
  • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa siatkówka chłopców 2002
  • 1 miejsce koszykarska liga Nika szkół średnich chłopców 2002
  • 1 miejsce w drugiej lidze szkolnej logi siatkówki szkół średnich dziewcząt i awans do pierwszej ligi 2002

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć