Matura próbna

Liceum 2018/2019

Kadra

         
  Nauczyciel stopień awansu specjalność funkcja
1  Świderek Marek  dyplomowany  matematyka  Dyrektor Liceum
2  Adamowicz Eliza  dyplomowany  jezyk niemiecki  v-ce Dyrektor Liceum
3  Arabczyk Joanna  dyplomowany   język angielski   3 E
4  Aramowicz Waldemar   mianowany  religia  
5  Bargiel Beata  mianowany  matematyka  1 B
6  Becalik Ewa  dyplomowany  język polski  
7  Białek Justyna  dyplomowany  historia 3 G
8  Bielska Agnieszka  dyplomowany  geografia 2 G
9  Borkowska Edyta  dyplomowany  matematyka 2 A
10  Bujak Józef  mianowany  fizyka 3 A
11  Cichowska Beata  mianowany  wf  
12  Dmowska-Zielińska Hanna  dyplomowany   język włoski, język francuski  
13  Filipowicz Małgorzata  dyplomowany  wf  
14  Filipowicz Marek  mianowany  wf  
15  Grądzki Bartłomiej  kontraktowy  biologia 2D
16  Gwiazda Halina  mianowany  historia 3 C
17  Habierska-Nowak Krystyna  mianowany  język niemiecki  
18  Jasińska Izabela  mianowany  wos, historia  
19  Jęczeń Agnieszka  mianowany  biblioteka  
20  Karbarz Monika  kontraktowy  chemia 3 D
21  Kowalska-Mazur Jadwiga  dyplomowany  j.angielski 1 F
22  Kozłowska Agnieszka  dyplomowany  fizyka 1 A
23  Krajewska Marzena  mianowany  biblioteka, j. francuski  
24  Krawczyk-Sobiech Monika  dyplomowany  język rosyjski 1 G
25  Kubaszewska Agnieszka  mianowany  język francuski  
26  Kubat Magdalena  kontraktowy  matematyka 1D
27  Lindner Ewa  mianowany   język angielski  
28  Lorek Katarzyna  dyplomowany  przedsiębiorczość  
29  Mackiewicz Jolanta  dyplomowany  matematyka 1E
30  Mikołajczyk Katarzyna  dyplomowana  język niemiecki  
31  Mojsa Robert  mianowany  chemia  
32  Murdza Jarosław  mianowany  język polski, wok 2 B
33  Omelańczuk Katarzyna  dyplomowany  w-f  
34  Patek-Olek Anna  dyplomowany  język polski, wok  
35  Protalińska Emilia  mianowany  j.angielski 3 B
36  Ptaszyński Zenon  mianowany  w-f  
37  Rembielińska Małgorzata  mianowany  matematyka  
38  Rongies Piotr  kontraktowy  w-f  
39  Sędziak Barbara  dyplomowany  język polski, dziennikarstwo 2 F
40  Sobieraj Janusz  mianowany  informatyka  
41  Starski Daniel  mianowany  język angielski 2 E
42  Szarowski Wojciech  dyplomowany  język polski, teatr  
43  Szczęsna Bożena  dyplomowany  pedagog, psycholog  
44  Wardal Sylwana  dyplomowany  religia  
45  Waszczuk-Nowicka Joanna  dyplomowany  język polski, filozofia 3 F
46  Włodarczyk Waldemar  dyplomowany  edukacja dla   bezpieczeństwa  
47  Wojtaś Jan  mianowany  biologia  
48  Wyszyńska Małgorzata  dyplomowany  język francuski  
49  Zbiżek Tomasz  dyplomowany  fizyka  

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć