Liceum 2018/2019

Liceum 2017/2018

Kadra

Lp. Nauczyciel stopień awansu specjalność  funkcja
1 Świderek Marek dyplomowany matematyka Dyrektor Liceum
2 Patek Anna dyplomowany język polski, wok  v-ce Dyrektor Liceum
3 Adamowicz Eliza dyplomowany język niemiecki wych 2 G
4 Arabczyk Joanna dyplomowany język angielski, język hiszpański wych 2 E
5 Aramowicz Waldemar mianowany religia  
6 Bargiel Beata mianowany matematyka wych 3 A
7 Becalik Ewa dyplomowany język polski wych 3 D
8 Białek Justyna dyplomowany historia wych 3 F
9 Bielska Agnieszka mianowany geografia wych 1 G
10 Borkowska Edyta dyplomowany matematyka wych 1 A
11 Bujak Józef mianowany fizyka wych 2 A,3 E
12 Cichowska Beata mianowany wf  
13 Dmowska-Zielińska Hanna dyplomowany język włoski, język francuski  
14 Filipowicz Małgorzata dyplomowany wf  
15 Filipowicz Marek mianowany wf  
16 Grądzki Bartłomiej kontraktowy biologia wych 1 D
17 Gwiazda Halina mianowany historia wych 2 C
18 Jasińska Izabela mianowany wos, historia urlop zdrowotny
19 Jęczeń Agnieszka kontraktowy biblioteka  
20 Karbarz Monika kontraktowy chemia wych 2 D
21 Kowalska-Mazur Jadwiga dyplomowany j. angielski wych 3 B
22 Kozłowska Agnieszka dyplomowany fizyka  
23 Krajewska Marzena mianowany biblioteka, j. francuski  
24 Krawczyk-Sobiech Monika dyplomowany język rosyjski wych 3 G
25 Kubaszewska Agnieszka mianowany język francuski  
26 Kubat Magdalena kontraktowy matematyka  
27 Kwaśniewska Anna kontraktowy j. angielski, j. rosyjski  
28 Lindner Ewa mianowany język angielski  
29 Lorek Katarzyna dyplomowany przedsiębiorczość wych 3 C
30 Łozińska Anna kontraktowy biblioteka urlop wychowawczy
31 Mackiewicz Jolanta dyplomowany matematyka  
32 Mojsa Robert mianowany chemia  
33 Murdza Jarosław mianowany język polski  wych 1B
34 Napora Ewa dyplomowany matematyka, informatyka urlop zdrowotny
35 Omelańczuk Katarzyna dyplomowany wf  
36 Protalińska Emilia mianowany j. angielski wych 2 B
37 Ptaszyński Zenon mianowany wf  
38 Rembielińska Małgorzata mianowany matematyka  
39 Rongies Piotr kontraktowy wf  
40 Sędziak Barbara dyplomowany język polski, dziennikarstwo wych 1 F
41 Sobieraj Janusz mianowany informatyka  
42 Starski Daniel mianowany język angielski wych 1 E
43 Szarowski Wojciech dyplomowany język polski, teatr  
44 Szczęsna Bożena dyplomowany pedagog, psycholog  
45 Szkutnik Danuta mianowany język niemiecki  
46 Tomczyk Jerzy kontraktowy język angielski  
47 Wardal Sylwana mianowany religia  
48 Waszczuk-Nowicka Joanna dyplomowany język polski, filozofia wych 2 F
49 Włodarczyk Waldemar dyplomowany edukacja dla bezpieczeństwa  
50 Wojtaś Jan mianowany biologia  
51 Wyszyńska Małgorzata dyplomowany język francuski  
52 Zbiżek Tomasz dyplomowany fizyka  
         

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć